HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Yenibosna Doğu sanayi sitesinde faaliyet göstermekteyiz. Bronz ve Alüminyum üzerine her çeşit makina parçalarının dökümünün yanısıra her ebatta Bronz burç imalatı yapmaktayız.Kırk yılı aşkın bir dökümcülük geleneğinden gelerek yılların deneyimini zamanın bilgi ve tekniğiyle birleştirerek dökümcülük alanında saygın bir yer edinmek hedefimiz.
KALİTE POLİTİKAMIZ

Faaliyet Gösterdiğimiz Döküm Sektörü, Konusunda Titizlik Gerektiren ve Ülke Ekonomisine Büyük Katkılar Sağlayan Bir Sektördür. Döküm ürünlerimizi En Uygun Maliyetlerde Üretmekle Ülke Ekonomisine Katkı Yaptığımıza İnanmaktayız. Bu Sektöre Hizmet Verme Yolundaki Politikamıza Temel Olabilecek Esaslar Aşağıda Belirtilmiştir. Müşteri ihtiyaçlarını zamanında ve istenilen şekilde karşılamak, Müşteriyi ürünümüz kullanımı ile ilgili detaylı şekilde bilgilendirmek, Her zaman güvenilir bir firma olmak,s Müşteriye en hızlı ve ucuz şekilde nakliye şirketleriyle anlaşarak hizmet sunmak, Personelimizin eğitim seviyesini üst seviyede tutmak, Mevcut durumumuzu korumakla yetinmeyip kalite yönetim sistemi şartlarına uyarak her noktada sürekli iyileşmeyi temel felsefemiz olarak belirlemek.
ORTAK DEĞERLERİMİZ

Üreterek Paylaşmak. "Paylaşmak Esastır" Sloganı Bu Bilinci Somutlaştırmaktır. Müşteri Odaklı Hizmet Anlayışı; Sınırsız Hizmetle Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti; Ürün ve Hizmetlerimizi Verimlilik ve Kaliteye Uygunluk Prensiplerinden Taviz Verilmeksizin Optimum Maliyetle Sunmak; Müşterilerin İhtiyaç Duyduğu Ürün ve Hizmetleri, İhtiyaç Duyulan Şekilde Sunmak; Müşteri, Çalışanlar ve Firma Yetkililerinin Memnuniyetinin Sağlanması; Sınırsız Hizmetle Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti Kurumun Ekonomik Değerinin Yükseltilmesi ve Çalışanların Memnuniyeti; Gerek Hizmet Sunumu ve Gerekse Hizmet Kalitesinin Geliştirilmesinde Tüm Çalışanların Üstün Gayret Göstermesi ve Önerilerde Bulunması Esastır.
MİSYONUMUZ

Türkiye’de döküm konusunda tercih edilen firma olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak.


Sektörde hizmetlerini en geniş ürün yelpazesi ile veren üretici olmak.


Kaliteli ve zamanında hizmeti ile adı anılan bir firma olarak %100 müşteri memnuniyeti sağlamak.


Yaratıcı ve yenilikçi olan ekibimizle döküm sektörün öncü Firması olmak.
VİZYONUMUZ

Müşteri Odaklı ve Kaliteli Hizmet Anlayışıyla Döküm Sektöründe Öncü Kuruluş Olarak Dünya Çapında Etkin Kuruluş Olmak